WEEKEND 820 EKO


Firma czarterowa: EKOCZARTER

Region: Pętla Żuław & Kanał Elbląski

Port: MiłomłynWeekend 820 to nowa, komfortowa i dobrze wyposażona łódź idealna do uprawiania turystyki wodnej bez patentu. Łódź przeznaczona jest do 6-ciu osób. Na dziobie jest otwarta kabina dla 2 osób a tylna kabina również dla 2 osób. W środkowej części po złożeniu stolika znajdują się miejsca do spania dla 2 osób. W łazience znajduje się WC chemiczne oraz prysznic. W chłodniejsze wieczory ogrzewanie Webasto zapewni nam komfort wypoczynku. Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystko, czego potrzebujesz na wodzie podczas wodnej podróży: lodówkę, kuchenkę turystyczną, zlew oraz naczynia, garnki oraz sztućce itp.

 

Na daszku kokpitu znajduje się moduł fotowoltaiczny o mocy 200W, pozwalający zasilić niezbędne urządzenia elektryczne na łodzi m.in. radio, telewizor, oświetlenie LED. Łodź posiada nowoczesny i ekonomiczny silnik Yamaha 30 KM.

 

Rejsy rozpoczynają się na macierzystej przystani w Miłomłynie, który znajduje się na szlaku kanału Elbląskiego. Z tego miejsca można płynąć m.in. do: Iławy, gdzie znajduje się najdłuższe jezioro w Polsce „Jeziorak; Ostródy przez 2 śluzy do jeziora „Drwęckiego” oraz Elbląga głównym „Kanałem Elbląskim” przez 5 pochylni, które są unikatem na skalę światową a dalej Gdańska przez Pętlę Żuławską.


Dane techniczne:

Długość - 8,20m
Szerokość - 2,85m
Wysokość w kabinie - 1,80m
Wysokość - 2,08m
Zanurzenie - 0,35m
Załoga - 6 osób

 

Wyposażenie:

Silnik doczepny Yamaha 30 KM

Ster strumieniowy

Daszek w kokpicie + dodatkowe ścianki chroniące przed wiatrem

WC chemiczne

Bojler ciepłej wody, prysznic

Panel słoneczny 200W

Ogrzewanie Webasto

Kuchenka turystyczna

Lodówka

Pompa zęzowa

Trap przedni z drabinką

Podesty kąpielowe + podstawa silnika

Fotel sternika miękki

Radio, głośniki

Telewizor

Oświetlenie LED

Kompletne wyposażenie kambuza

Apteczka, gaśnica, kapoki


Uwagi:
Czarter bez zwierząt


CENY - DOSTĘPNOŚĆ - REZERWACJA

 698 494 580 albo 602 575 522

 czarter@czarternamazurach.pl