DISCOVERY DREAMER 1150


Firma czarterowa: MOTOROWE MAZURY

Region: MAZURY

Port: Wilkasy k. GiżyckaJacht DISCØVERY 1150 powstał w kooperacji z partnerami z Danii i Niemiec. W oparciu o wiedze i doświadczenie wynikające z wielu lat czarterowania jachtów stworzono jednostkę, która stanowi połączenie nowoczesnej funkcjonalności i designu oraz nawiązania do klasycznych jachtów motorowych.

 

Kluczowym założeniem, było stworzenie przestronnego salonowego kokpitu z kuchnią oraz wygodnymi trzema kajutami. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, trzy rodziny będą miały zapewniony komfort, intymność i przestrzeń do relaksu. Dwie obszerne toalety wyposażone w prysznice, umywalki i toalety uzupełniają komfort rejsu.

 

Do atutów jachtu należą na pewno:

 

- przestronny kokpit salonowy. Sternik niezależnie gdzie steruje zawsze jest razem z załogą,

- nowoczesny design wnętrza i komfort załogi - zwrócono szczególną uwagę, aby wnętrze oprócz tego, że jest luksusowe było wyposażone w najlepszy osprzęt, tj. kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, 4 palnikowa kuchenka, wydajna lodówka i duży zlew,

- zabudowa wnętrza w oryginalnym drewnie mahoniowym (nawiązanie do klasycznych cruiserów)  co daje wnętrzu poczucie ciepła i komfortu. Nie ma tutaj plastiku i niskiej jakości materiałów.

- obszerna platforma rufowa z wygodnym i bezpiecznym wejściem zarówno do kokpitu jak i na pokład,

- pokład na dziobie oraz dach stanowiące idealne miejsce na kąpiele słoneczne,

- dwa koła sterowe! Sternik w zależności od swoich preferencji, pogody i miejsca przebywania załogi może wybrać skąd chce sterować. Docenią to sternicy, którzy mają już dość siedzenia w zamkniętym pomieszczeniu podczas upalnych dni,

- dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy). Dzięki dwóm przyciskom  łatwy sposób manewrowania  jachtem - nawet w miejscu,

- przeszklone wnętrze (szyby boczne i dachowe) dają dużo światła, poczucia przestrzeni i bliskości z naturą,

- składane bimini na rufie, można dostosować do swoich potrzeb. Nie ma nic przyjemniejszego jak w letnie ciepłe dni uchylić trochę dach bimini.

 

Do dyspozycji mamy bardzo dużo miejsca, a dzięki szerokim drzwiom wejściowym po otwarciu nawet siedząc wewnątrz mamy poczucie obcowania z naturą. Załoganci napewno odczują komfort dużych przestrzeni pod jak i na pokładzie, a wykończenie wnętrza drewnem mahoniowym da im niezapomniane odczucie domowego ciepła i luksusu!

 

Jacht posiada bardzo dobre właściwości nautyczne, stabilnie trzyma kurs i nie „myszkuje”. Bardzo dzielna jednostka ma także idealną manewrowość, nawet mało doświadczony sternik zauważy, że jacht praktycznie w miejscu jest w stanie zawrócić. Ta właściwość jest szczególnie przydatna w porcie i śluzach Odpowiednio mocny silnik, duża widzialność, ekonomiczność silnika oraz bogato wyposażony pulpit sterowniczy zapewnia wspaniałe warunki dla sternika!

 

DISCØVERY 1150 DREAMER to sposób na spędzanie wakacji na Mazurach, niezależnie od pogody. Daje możliwość pływania od pierwszych dni wiosennych, do jesiennych chłodów na wszystkich jeziorach. Wnętrze zapewnia wygodę jak w domu.

 

DISCØVERY 1150 DREAMER jest pierwszym jachtem stalowym zaprojektowanym specjalnie na mazury i polskie wody śródlądowe. Z uwagi na częsty niski stan wód szczególnie zwrócono uwagę, aby przy swojej wielkości jacht nie posiadał dużego zanurzenia. W przeciwieństwie do jachtów z laminatu posiada stalowy kadłub, który jest bardziej odporny zarówno na przeszkody wodne jak i kontakt z innymi jachtami w porcie. Stalowy kadłub wybaczy sternikowi dużo więcej błędów podczas manewrów szczególnie w śluzach, kanałach czy zatłoczonych portach.

 


DANE TECHNICZNE:

 • Długość całkowita: 11,5 m
 • Szerokość: 3,65 m
 • Zanurzenie: 0,65 m
 • Załoga: 8+2 (max. 10 osób)  - do spania 6 -8 komfort
 • Ilość kabin: 3
 • Kajuta dziobowa: 2+2 (b. duza koja dla dwóch osób, + 2 dzieci
 • Kajuta prawa burta: 1+1 (dwie osobne koje + możliwość połączenia tych koi jako dostawkę dla dziecka)
 • Kajuta lewa burta: 2 (dwuosobowa koja)
 • Mesa: dodatkowe spanie dla dwóch osób (na składanej kanapie).

WYPOSAŻENIE:

 • Dwa stery strumieniowe (przód i tył)
 • Boiler ciepłej wody
 • 2 x prysznic
 • Echosonda
 • Ogrzewanie Webasto
 • Panel słoneczny do ładowania akumulatorów
 • TV
 • DVD/Radio/USB
 • Lodówka (z zamrażalnikiem)
 • Spanie dla 8 osób+ / 3 kajuty
 • Mikrofala BOSCH, Ekspres do kawy, 4 palnikowa kuchenka, duży zlew
 • 2 toalety
 • Nawigacja GPS

>>> więcej informacji o łodzi (link zewnętrzny)


Ceny i zapytanie o rezerwację

cennik 2021

Sezon
  Cena za dobę
29.04. - 03.05.   1.199,- zł
03.05. - 02.06.   899,- zł
02.06. - 06.06.   1.199,- zł
06.06. - 04.07.   999,- zł
04.07. - 28.08.   1.199,- zł

28.08. - 11.09.

  999,- zł

11.09. - 01.10.

  899,- zł

Rabaty !

SPECJALNY RABAT DLA OSÓB Z PATENTEM - 2% RABATU

 

Ceny liczone są za dobę przy minimum 4 dniowym pobycie. Przy krótszych terminach istnieją dopłaty. W szczycie sezonu czarterujemy w modułach od soboty do soboty, wyjątkiem jest, że jest specjalna oferta last minute lub dłuższy niż 10 dni czarter.

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Istnieją specjalne rabaty dla klientów którzy pływają z nami kolejny sezon oraz dla tych co będą z nami pływać pierwszy raz.

 

ZASADY REZERWACJI

Termin czarteru należy ustalić telefonicznie lub mailowo.

Należy wpłacić opłatę rezerwacyjną w wysokości 30% wartości czarteru w uzgodnionym terminie.

Wplata opłaty rezerwacyjnej w uzgodnionym terminie jest gwarancją rezerwacji terminu.

 

PRZEKAZANIE JACHTU

Standardowo odbiory i zdawanie jachtów odbywa się w soboty, chyba że ustalono inaczej.

Odbiór jachtu w godzinach w godz. 16.00 - 20.00 w dniu przyjazdu (inne godziny do uzgodnienia).

Zdanie jachtu do godz. 11.00 w dniu odjazdu (inne godziny do uzgodnienia).

Odbiór i zdanie jachtu odbywa się w porcie Tabat (Giżycko) nad jeziorem Niegocin.

Kaucja na pokrycie ewentualnych strat wynosi 2000zł i jest płatna pierwszego dnia czarteru, a rozliczana po jego zakończeniu.

Istnieje możliwość ubezpieczenia kaucji.

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

W porcie jest parking strzeżony, prysznice, WC, tawerna, prąd przy kej, woda, camping.

Cumowanie w porcie macierzystym bezpłatne (dot. tylko opłaty za postój jachtu inne opłaty dodatkowe są płatne wg. cennika).

Pies na jachcie w uzgodnieniu z armatorem (oplata jednorazowa 100 zł za czarter).

Sprzątanie po rejsie płatne: standard od 100 zł.

Oferujemy usługi dodatkowo płatne, m.in.: skiper, system GPS, zdanie jachtu w innym porcie, doprowadzenia samochodu do wskazanego miejsca.


 

ZAPYTANIE  O  REZERWACJĘ 

 

Po wysłaniu przez Państwa zapytania o rezerwację przez podany niżej formularz, bezzwłocznie zostanie sprawdzona dostępność oferty. Następnie zostaną Państwo poinformowani bezpośrednio przez firmę czarterową. To zapytanie o rezerwację jest dla Państwa całkowicie niezobowiązujące i oczywiście bezpłatne.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.