MARIGO YACHTING


Port: Sztynort

 

W naszej ofercie czarterowej znajdziesz tylko sprawne, czyste i bardzo dobrze wyposażone jachty żaglowe i motorowe. Portem macierzystym jachtów jest Sztynort. Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży czarteru jachtów na Mazurach od wielu lat.

 

W porównaniu do dużych firm oferujących czarter jachtów na Mazurach, nie będziesz traktowany, jak dobry znajomy, którego chcemy ugościć (przyjedź i sprawdź niespodziankę na powitanie – szczegóły niżej). Dajemy Ci możliwość obejrzenia naszych jachtów i sprawdzenia, czy sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy Cię na kawę i ciasto – w sezonie w każdą sobotę od 10-17, poza sezonem – po uzgodnieniu telefonicznym.

 

W związku z wieloma zapytaniami naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o jachty motorowo-spacerowe (jacht Nautika 1000 Soley i jachty River Boat 26) oraz szybki jacht motorowy Coral 750. W sezonie 2017 dostępny będzie jacht Nautika 1000, a w kolejnym wszystkie pozostałe.

 

Pamiętaj, że nasze jachty na czarter nie biorą udziału w imprezach integracyjnych dla firm (pewnie domyślasz się, jak wygląda sprzęt bo wieloosobowej, hucznej balandze…). O naszych klientów i sprzęt dbamy sami.Masz pytanie? Zadzwoń do nas lub napisz e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

 

tel. kom.: 691 612 066

e-mail: biuro@marigo.pl

www: https://marigo.pl/

 

Siedziba letnia:

Sztynort Duzy 11

11-600 Wegorzewo

Keja rezydencka nr 9